Cabaretier Theo Maassen komt met nieuwe voorstelling ook naar ons land

Date:

Theo Maassen, één van de grootste cabaretiers uit Nederland, komt volgend jaar met een nieuwe voorstelling. Momenteel is hij volop aan het try-outen voor zijn inmiddels twaalfde avondvullende voorstelling: “Onbegonnen werk”. Maassen passeert ook in Vlaanderen met zijn nieuwe voorstelling. Op dinsdag 16 december 2025 (!) komt hij naar de Antwerpse Arenberg. De ticketverkoop start vandaag via comedyshows.be
De Nederlandse cabaretier Theo Maassen komt volgend jaar naar ons land met zijn twaalfde avondvullende voorstelling. Verklaren waarover deze voorstelling gaat, is onbegonnen werk, niet te doen. Er is te veel gebeurd, al helemaal vanaf de oerknal gerekend. De ambities zijn groot. Altijd. Die ene voorstelling waar alles samenvalt. Het persoonlijke en het universele. De lol en het drama. Het poëtische en het platvloerse. De zin en de onzin. En de waanzin, ook van de partij. Het publiek moet tegelijkertijd verlicht en verzwaard naar buiten komen. Verward. Bevrijd. Getroost. Herboren. Een onmogelijke opdracht. Onbegonnen werk dus. Maar soms is precies dát het werk dat verricht moet worden.
Maassen, wellicht de meest grapdichte van alle comedians bij onze Noorderburen, komt op dinsdag 16 december 2025 (!) naar de Arenberg in Antwerpen.
Tickets en info via www.COMEDYSHOWS.be
PRAKTISCH
THEO MAASSEN – Onbegonnen werk
Arenberg Antwerpen
Dinsdag 16 december 2025 – 20u15

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Nico Morano Announces New Album ‘Forever Ever Dancer’, A Personal Celebration Of A Lifetime In Dance

NL De Belgische elektronische artiest Nico Morano kondigt zijn aankomende...

K3 verovert de eerste plaats in Ultratop met nieuw album ‘Superheld’

Het nieuwe K3-album 'Superheld' is meteen een schot in...

‘De Tekenaar van Breendonk’ nadert première met bijna uitverkochte speelreeks

De Klifhangers delen de eerste scènebeelden en openen de...