Tourist LeMC kondigt nieuw album Niemandsland aan

Date:

Op vierde worp ‘Niemandsland’ gaat Johannes Faes oftewel Tourist LeMC op zoek naar antwoorden op de kleine vragen die het leven ons voorschotelt. Als vanouds koppelt hij maatschappijkritisch denken aan introspectie, waarbij zijn poëzie een nostalgische blik op het verleden werpt, afwisselend verankerd in het heden en met een standvastig been in de toekomst.

Sinds de begindagen van debuut ‘Antwerps Testament’ zijn de kaarten van Johannes’ leven grondig herschud. Een paar Belpop-klassiekers zoals ‘Liefde Liefde’‘Horizon’‘Spiegel’ en ‘Koning Liefde’ rijker, de wondere wereld van het vaderschap ontrafeld en ondertussen gestaag geëvolueerd als mens, als tekstschrijver. Dit alles resulteert in een verse lading uitgepuurde, volwassen en doodeerlijke songs.

Na albums ‘En Route’ en ‘We Begrijpen Mekaar’ tuurt Tourist zo nu en dan in de achteruitkijkspiegel en mijmert… Zijn we met z’n allen in niemandsland verzeild geraakt? Staan we genoeg stil bij wat echt cruciaal is? Waarom worden we naar waarde geschat op basis van materialisme? Kleine vragen die resoneren op ‘Niemandsland’, alwaar iemand iets is en niemand alles.

Tourist LeMC is dit jaar ook te zien als gloednieuwe coach in het VTM-programma ‘The Voice van Vlaanderen’ en vanaf maandag 15 februari deelt hij het podium met collega-artiesten in het nieuwe seizoen van ‘Liefde Voor Muziek’. Uit dat laatste lanceert Tourist aanstaande maandag tevens ook een eerste single, ‘Zoals Je Bent’.

‘Niemandsland’ verschijnt op 2 april via Top Notch.


Pre-order Niemandsland
Persfoto’s Tourist LeMC

Tourist LeMC
©Universal Music Belgium

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Camping Horror! – Sven De Ridder Company kondigt nieuwe lentekomedie voor 2027 aan

De Sven De Ridder Company pakt in het voorjaar...

Videoland versterkt streamingpositie met activiteiten van Viaplay Nederland

Videoland zet een strategische stap in zijn groeiambities. De...

Jeroen van der Boom verwelkomt indrukwekkende gastenlijst bij The Pianoman (NL)

Jeroen van der Boom pakt dit jaar opnieuw groots...

Rouwregister voor slachtoffers brand Linkeroever

Op woensdagochtend 1 juli brak een zware brand uit...