Justin Bieber pakt uit met genderneutrale deodorant

Date:

Justin Bieber heeft samen met het natuurlijke cosmeticamerk Schmidt’s Naturals een deodorant op de markt gebracht. Niets bijzonders, denk je misschien, ware het niet dat het om een genderneutrale deo gaat. Here + Now wil alle taboes uit de wereld helpen en roept op om zorg te dragen voor jezelf en anderen.

Het Amerikaanse verzorgingsmerk heeft gekozen voor een strak design en een kruidige citrus- en warme bloemengeur. Here + Now bevat charcoal dat ook bij de gevoelige huid zweetgeurtjes neutraliseert.

Met deze nieuwe deodorant wil Schmidt’s Naturals verzorging voor iédereen promoten, een visie waar Bieber zelf ook achterstaat. “Here + Now staat voor in het moment leven. Die boodschap breng ik ook met mijn

Share on socials

Subscribe

Archief - Populair

More like this
Related

Aftrap Belgische tour van originele Britse glamrock-iconen!

The Original Jukebox Heroes brengen de gloriedagen van de jaren...

Boektopia komt naar Antwerpen

Van 10 tot en met 15 november 2026 verwelkomt...

Sporting A investeert bijna 2,4 miljoen euro in Antwerpse sportclubs

In 2025 investeerde Sporting A opnieuw stevig in het...

DJ Fou (Frank Verstraeten) brengt Zillion-madness naar jubileumeditie ‘I love the 90’s – The party’

Op zaterdag 4 april 2026 barst het vetste 90's-feestje van Europa...
SiteLock
error: © TMM MEDIA