Sven De Ridder Company verplaatst ‘Weekend Cowboys’ naar 2022

Date:

Ook in het theater speelt de coronapandemie serieuse parten. We delen graag de mededeling welke we mochten ontvangen van de Sven De Ridder Company.


Het is met heel veel spijt en nog meer tegenzin dat we beslist hebben om onze zomerproductie WEEKEND COWBOYS in theater Elckerlyc in Antwerpen een tweede keer uit te stellen.

De Sven De Ridder Company is een niet gesubsidieerd gezelschap. Wij hebben voor onze voorstellingen volle zalen nodig om niet verlieslatend te zijn.

Los daarvan lijkt het ons ook een fout idee om comedy te willen brengen voor toeschouwers die vooraf sneltests moeten ondergaan, verplicht ver uit elkaar zitten en mondmaskers dragen.

Wij willen van WEEKEND COWBOYS een groot feest maken zoals u dat van ons gewend bent en dat lukt niet met alle ons opgelegde coronabeperkingen.
WEEKEND COWBOYS verhuist dus naar zomer 2022.

Wij staan te popelen om vanaf 14 juli 2022 de Elckerlyc plat te spelen.

Houd u maar al vast aan uw bretellen!


De Scouts Forever
©Sven De Ridder Company

De Sven De Ridder Company staat dus post-corona voor het eerst weer op de planken met een lange reeks reisvoorstellingen van DE SCOUTS FOREVER.

We starten op 24 september 2021 in Geraardsbergen en eindigen op 28 november 2021 in de Plomblom in Ninove.

De volledige speellijst vindt u op onze website www.svenderiddercompany.be

En vanaf 9 december 2021 spelen we onze nieuwe kerstproductie in de Rode Zaal van het Fakkeltheater in Antwerpen en dat t.e.m. 9 januari 2022.

Daarna volgen nog enkele reisvoorstellingen (o.a. in Beveren en Heist op den Berg)

Namens de Sven De Ridder Company
Brik en Sven

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Samson & Marie lanceren nieuwe single én kondigen gloednieuwe reeks De Club van Samson aan!

Vrijdag verschijnt de nieuwe single en videoclip De Club...

10.000 handjes, veel meezingmomenten en een 100-jarige die Clouseau voor het eerst zag én mocht ontmoeten.

Op de Antwerpse Cockerillkaai vond donderdag de eerste editie plaats van ‘Muziek...

Start restauratie historische daken Noorderpershuis

Op 10 augustus start de restauratie van de historische...

Antwerpse 100-jarige Simonne Apers gaat donderdag voor het eerst naar Clouseau

Donderdag kan je op de Cockerillkaai terecht voor de eerste editie van ‘Muziek...