Radio 2 Bene Bene breidt programmatie uit

Date:

Radio 2 Bene Bene, de digitale muziekstream van Radio 2, breidt de programmatie uit. Luisteraars kunnen voortaan genieten van heel wat nieuwe programma’s en nieuwe gezichten Vanessa Vanhove en Peter Hermans.

Vanessa Vanhove presenteert ‘Goed Gezind’ van maandag tot donderdag tussen 16u en 18u. Op vrijdag kan je genieten van ‘Feesthits’ en op zaterdag is er Peter Hermans met de ‘Top 30 van’ met de beste muziek uit een specifiek jaartal.

Rino Ver Eecke, nethoofd van Radio 2: “Meer en meer luisteraars vinden de weg naar Bene Bene op VRT MAX en DAB+. We willen hen dan ook verwennen met een ruimer aanbod aan presentatoren en programma’s.”

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Maak kennis met de cast van Flodder, de Musical! (NL)

Studio 100 en Lommerde Producties maken vandaag de hoofdrollen...

New Release: AuraWave x Carl Clarks x Junk Project – Café Del Mar

https://www.youtube.com/watch?v=P5tRB_fDZbM Three artists, one iconic track. AuraWave, Carl Clarks and Junk...

Derde seizoen van ‘Nonkels’ breekt eigen records op Streamz

'Nonkels' scoort met 2,1 miljoen kijksessies op Streamz en...

Nieuwe reportagereeks van Jan Verheyen brengt aangrijpende verhalen van geweld tegen politie

Jan Verheyen duikt in zijn nieuwe reportagereeks F*ck you,...