Nieuwe Release: Nathan De Clerck – Ga je met me mee

Date:

Nathan De Clerck is 22 jaar en komt uit het Oost-Vlaamse Beveren.
Hij volgde muziekschool (saxofoon en zang) en dictie speelde als 11-jarige mee de musical Oliver.
In De!Kunsthumaniora in Antwerpen volgde hij een opleiding Jazz-Pop-Rockzang. In de weekends en vakanties werkte hij als student op vele evenementen waar hij instond voor licht en geluid.
Zo leerde hij producer Marc De Coen kennen. “Had je ooit gedacht” werd de eerste solosingle en kon reeds op heel wat belangstelling rekenen. Het was met de tweede single “Roze Wolk” dat Nathan De Clerck ook bij de nationale pers en radiozenders bekend werd.
 
Na een korte muzikale break trok Nathan vorige jaar terug de studio in. Onder het motto “Never change a winning team” kon hij opnieuw rekenen op Marc De Coen en Roel De Ruijter om samen aan deze song te schrijven. “Ga je met me mee” is een opgewekte popsong geworden waarbij stilzitten bijna onmogelijk is. Bij dit nummer hoort dan ook een videoclip met een enorm feelgood-gehalte. Hiervoor gingen ze “the extra mile” en deden ze beroep op Bert Temmerman (De Amberman).
‘Ga je met me mee’ is verschenen bij St Records.
Je kan de single beluisteren via onderstaande links:

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Camping Horror! – Sven De Ridder Company kondigt nieuwe lentekomedie voor 2027 aan

De Sven De Ridder Company pakt in het voorjaar...

Videoland versterkt streamingpositie met activiteiten van Viaplay Nederland

Videoland zet een strategische stap in zijn groeiambities. De...

Jeroen van der Boom verwelkomt indrukwekkende gastenlijst bij The Pianoman (NL)

Jeroen van der Boom pakt dit jaar opnieuw groots...

Rouwregister voor slachtoffers brand Linkeroever

Op woensdagochtend 1 juli brak een zware brand uit...