Luc Caals brengt in Blankenberge André Hazes voor één avond terug tot leven

Date:

Op 13 augustus brengt zanger, comedian en acteur Luc Caals een eerbetoon aan André Hazes senior in het Het Witte Paard in Blankenberge. Tijdens “Caals zingt Hazes” zingt Luc Caals, met 6 muzikanten en 2 backing vocals, de allerbekendste liedjes van de koning van het levenslied.

Caals vertelt: ‘De prachtige liedjes van Hazes zaten al van vroeg in mijn carrière in mijn repertoire, en zijn overlijden in 2004 heeft me diep geraakt. Ik vond het belangrijk dat zijn repertoire ook na z’n dood verder zou blijven leven bij de mensen, vandaar het idee ‘Caals zingt Hazes’. Dat tribute aan André Hazes was erg succesvol, met een serie uitverkochte avonden in de Lotto Arena als hoogtepunt. Nu kruip ik slechts sporadisch nog eens in de huid van mijn grote idool. Eén uitzondering is mijn jaarlijkse verjaardagsconcert in Het Witte Paard in Blankenberge – steeds met stip in mijn agenda’.

De avondvullende show wordt opgebouwd rond het rijke repertoire van de geliefde volkszanger uit Amsterdam, met grote hits als ‘Een Beetje Verliefd’, ‘Bloed, Zweet en Tranen’, ‘Zeg Maar Niks Meer’, ‘Het Laatste Rondje’ en ‘Zij Gelooft In Mij’. Het repertoire van Hazes lacht, weent, brult, zalft en ontroert. Eén brok echte levensdrift waarin zowel huisvrouwen als stoere binken zich kunnen herkennen.

Luc Caals is blij dat hij zijn verjaardag mag vieren samen met het publiek in Het Witte Paard: ‘Ik hou van de badstad, de zaal en de energie die er hangt, van de zomerse sfeer en van het ongeremde publiek dat meezingt, van begin tot einde. We dompelen iedereen onder in de sfeer van André Hazes. Elk jaar is het een emotionele, fantastische avond’.

‘Caals zingt Hazes’, op 13 augustus om 20h30 in het WP Theater in Blankenberge, tickets via www.wpevents.be of via 070 250 200.

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Return to The Source: Illusion keert terug naar de plek waar het allemaal begon

Op zaterdag 21 november 2026 staat de Belgische dancescene...

Het Zinkgat: wanneer het leven letterlijk en figuurlijk uit balans raakt

Een lach, een traan en een flinke dosis menselijkheid Tmm...

Maak kennis met de cast van Flodder, de Musical! (NL)

Studio 100 en Lommerde Producties maken vandaag de hoofdrollen...

New Release: AuraWave x Carl Clarks x Junk Project – Café Del Mar

https://www.youtube.com/watch?v=P5tRB_fDZbM Three artists, one iconic track. AuraWave, Carl Clarks and Junk...