Gerard Joling stopt bij TOPPERS IN CONCERT

Date:

OFFICIEEL STATEMENT ORGANISATIE TOPPERS IN CONCERT

Afgelopen week hebben wij kennisgenomen van de beslissing van Gerard Joling om na 21 jaar een stap terug te doen en te stoppen bij Toppers in Concert. We vinden het bijzonder jammer, maar begrijpen en respecteren uiteraard zijn beslissing.

Met het vertrek van Gerard sluiten we samen een bijzonder tijdperk af met 70 onvergetelijke concerten (58 x Johan Cruijff ArenA / 12 kerstshows Rotterdam Ahoy) en vele bijzondere herinneringen.
Gerard heeft de afgelopen 21 jaar een opmerkelijke bijdrage geleverd aan het enorme succes en het DNA van de Toppers in Concert-concerten. We zijn hem daar bijzonder dankbaar voor en bouwen eervol voort op die legacy.

Het grootste meezingfeest van Nederland
De afgelopen 21 jaar is het evenement uitgegroeid tot het grootste meezingfeest van Nederland. Een unieke succesformule die onveranderd meebeweegt met de tijd en generaties verbindt.

Achter de schermen wordt momenteel volop gewerkt aan de artistieke en muzikale invulling voor 2027. Op zeer korte termijn onthullen wij de gloednieuwe Toppers-samenstelling.

Op vrijdag 28 en zaterdag 29 mei 2027 keert Toppers in Concert terug naar de Johan Cruijff ArenA. Met de vertrouwde formule, verrassende artiesten en een spectaculaire show belooft het opnieuw een groots feest te worden. En één ding staat vast: we gaan grootser uitpakken dan ooit!

Wij bedanken Gerard voor 21 fantastische jaren en wensen hem alle succes met zijn verdere carrière.

Organisatie Toppers in Concert


Hieronder vind je de persoonlijke boodschap van Gerard Joling terug.

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Het boek van De Grungblavers is af, maar hun verhaal nog lang niet

Ze zijn al meer dan tien jaar bezig, en...

Klaasje opnieuw bij K3 én Mega Mindy als special guest

Twee verrassingen, één groot superheldenavontuur! Studio 100 heeft vandaag...

ASSISEN LIVE – DE KERMISMOORD voegt Oscar Willems en Maarten Bosmans toe aan de cast en onthult affichebeeld

Een verscheurde kermisfamilie, een verboden liefde en een moord....