Eerste beelden van AUWCH de film: vriendschap, chaos en een reis naar IJsland

Date:

Ben Segers en Axel Daeseleire zijn terug, met de herkenbare AUWCH-humor en minstens evenveel gênante momenten als vroeger, maar deze keer op het grote scherm. Vandaag krijgen we een eerste blik op AUWCH de film, de verfilming van de populaire Vlaamse cultreeks, geregisseerd door Geoffrey Enthoven. De eerste trailer en poster zijn vanaf vandaag te bekijken.

Synopsis
Tijdens het vieren van zijn vijftigste verjaardag wordt Ben (Ben Segers) geconfronteerd met een groeiend gevoel van middelmatigheid. Wanneer zijn beste vriend Axel (Axel Daeseleire) hem een “mannenreis” naar IJsland cadeau doet, loopt alles volledig uit de hand. Wat begint als een onschuldige verjaardagsuitstap mondt uit in een absurde kettingreactie van leugens, misverstanden, gênante situaties en rampzalige keuzes.

Terwijl Ben wanhopig probeert zijn huwelijk te redden en opnieuw grip probeert te krijgen op zijn leven, sleurt Axel hem steeds dieper mee in een wereld waar de waarheid steeds moeilijker te onderscheiden valt van de fictie. Het resultaat is een bijtende komedie over vriendschap, verlangen, ouder worden en de angst om onbelangrijk te worden.

De trailer laat alvast zien dat AUWCH de film de vertrouwde mix van ongemakkelijke humor, absurde situaties en plaatsvervangende schaamte naar een ander niveau en het grote scherm brengt. Ben Segers en Axel Daeseleire spelen opnieuw een uitvergrote versie van zichzelf, waarbij de grens tussen hun publieke imago en fictie voortdurend vervaagt.

AUWCH de film

AUWCH de film is een coproductie van Fobic Films, Kinepolis Film Distribution (KFD), Ginger Pictures Belgium, Nutmeg Productions Denmark en The Flow Group. De film kwam tot stand met de steun van Screen Flanders en werd gerealiseerd met de steun van de Tax Shelter-maatregel van de Belgische federale overheid via Flanders Tax Shelter.

Kinepolis Film Distribution (KFD) brengt de film op 16 december 2026 uit in de Vlaamse bioscopen.

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Frans Bauer Live in Ahoy 2027: “40 jaar, samen met jou

In 2024 overhandigde Lee Towers symbolisch de sleutel van...

Fame wordt grote musicalproductie van Albert Verlinde Theater in seizoen 2027-2028

Albert Verlinde Theater brengt vanaf maart 2028 de wereldberoemde...

Albert Verlinde brengt The Notebook naar de Nederlandse theaters

Albert Verlinde Theater brengt vanaf het najaar van 2027...

Blijvend Applaus Prijs voor Theo Nijland (NL)

Vandaag is bekend gemaakt dat componist, tekstdichter en performer...