Caviar viert 20 jaar van grensverleggende storytelling

Date:

Het Belgische productiehuis Caviar blaast dit jaar twintig kaarsjes uit en vierde die mijlpaal gisteren in Antwerpen in stijl met een groots feest en bekende gezichten.

Van de getalenteerde teams van Caviar Brussel, Parijs, Londen en Los Angeles, tot de collega’s van de zusterbedrijven Roses Are Blue, Versus, Sputnik en Loom – het was een unieke avond waarop verleden, heden én toekomst samenkwamen. Ook talloze stakeholders, partners en talent uit de wereld van film, televisie, muziek, reclame en branded content waren aanwezig om te toosten op twee decennia innovatie, talentontwikkeling en internationale successen.

Caviar
©Jeroen Willems

Caviar werd opgericht met de visie om grensverleggende content te creëren. Het Belgische productiehuis groeide uit tot een internationale content studio die actief is in het produceren van zowel tv-content, fictie als reclamecampagnes. Caviar maakte reeksen als Clan,Tabula Rasa en Fuck You Very Very Much, en is gekend voor tv-formats als De Code van CoppensDurf Te Vragen en Down The Road. Internationaal werkt Caviar Group voor grote adverteerders als Apple, Coca-Cola en Hermes, en maakte ze naam met films als The Rider, Oscar-winnaar Sound of Metal en Rebel van Adil en Bilall. De strategie van Caviar heeft zich steed gefocust op het ontwikkelen van talent (o.a. regisseurs) en het creëren van content die internationaal geëxporteerd kan worden via een uitgebreid netwerk van klanten en partners. Caviar is hierdoor in binnen- en buitenland gekend voor haar kwalitatieve en creatieve producties – met meer dan 150 awards en nominaties wereldwijd. ​

Caviar
©Jeroen Willems

Bert Hamelinck, CEO Caviar: “We wilden met deze viering van het twintigjarig bestaan niet alleen de artistieke en commerciële verwezenlijkingen benadrukken, maar voornamelijk het hart van het bedrijf: de mensen. Caviar is gebouwd op samenwerking, partnerships en het geloof in talent. En dat we dit kunnen vieren met alle makers, investeerders, omroepen en talenten die de afgelopen twee decennia mee schreven aan het Caviar-verhaal is fantastisch.”

Caviar
©Jeroen Willems

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Oost West Thuis Best zorgt deze zomer opnieuw voor lachsalvo’s in het Fakkeltheater

Binnenkort weerklinkt er opnieuw heel wat gelach in de...

Sint-Jacobskerk opnieuw volledig toegankelijk na 7 jaar restauratie

Na een ingrijpende restauratie van zeven jaar opent de...

Yoga of pottenbak in het museum? Laat je verrassen tijdens de Week van de Belgische Musea

Van 17 tot en met 24 mei viert museumPASSmusées,...

Bart Peeters voegt extra datum toe in Capitole Gent op 11 februari

Nadat Bart Peeters afgelopen dinsdag de data aankondigde, vlogen...