Bart Schols neemt in september afscheid van VRT

Date:

Bart Schols zal volgend seizoen niet langer te zien zijn als presentator van De afspraak op VRT Canvas. Hij kiest voor een nieuw pad buiten VRT. De carrière van Bart begon 25 jaar geleden als sportjournalist. Hij groeide uit tot sportanker in Het journaal, daarna presenteerde hij De wereld vandaag op Radio 1, en sinds 11 jaar is hij een van de vaste gezichten van De afspraak. Hij presenteerde het programma afwisselend solo en samen met collega’s Phara de Aguirre en, het voorbije seizoen, Fatma Taspinar.

Bart Schols
©VRT

De hoofdredactie van VRT NWS wil Bart uitdrukkelijk bedanken voor het knappe werk dat hij gedurende die 11 jaar geleverd heeft als presentator van De afspraak.

Wie De afspraak mee zal presenteren naast Fatma Taspinar in september, is nog niet beslist. Bart Schols zal in de sportzomer nog een aantal dagen als sportanker te zien zijn in Het journaal. De samenwerking met VRT stopt in september.

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Els Van Doesburg over de Tall Ships Races: “Wij leven met de Schelde”

Burgemeester Els Van Doesburg hijst de vlag en opent...

Het Echt Antwaarps Theater is terug met ‘Mijne gebuur heeft het zuur’

Vrijdag 10 juli 2026, ging in Theater Elckerlyc Mijne...

Backrooms brengt exclusieve extended version naar het grote scherm

Het Backrooms-universum breidt uit met 16 minuten extra speeltijd....

Geslaagde aftrap voor Première La Nuit Interdite in Silt Middelkerke

Vrijdag ging La Nuit Interdite, de nieuwe burlesque productie...