Save the date en kom naar de MIA’s 2025

Date:

Nu de festivalzomer volop is losgebarsten, worden de eerste speculaties geuit: wie zal er begin volgend jaar met een MIA naar huis gaan? Dat weten we op woensdag 4 februari 2026. Dan vindt de achttiende editie van de Music Industry Awards plaats. Die avond worden de verdienstelijkste en populairste artiesten van 2025 bekroond, tijdens een geweldige show. Die kun je live meemaken in de ING Arena in Brussel of volgen op VRT 1, VRT MAX, verschillende radiozenders én sociale media-accounts van VRT.

De ticketverkoop voor de MIA’s start in het najaar, maar schrijf woensdag 4 februari nu alvast in jouw agenda. De MIA’s zijn een initiatief en organisatie van VRT en VI.BE, het steunpunt voor artiest en muzieksector.

Steun Belgische muziek

De MIA’s vallen midden in de Week van de Belgische muziek, die loopt van maandag 2 tot en met zondag 8 februari 2026. Dan staan in het hele land Belgische artiesten en de muzieksector centraal. VI.BE, VRT, RTBF en nog heel wat andere sectorspelers en -organisaties richten de schijnwerpers op artiesten van bij ons en roepen iedereen op om Belgische muziek extra te steunen. Dat kan door bijvoorbeeld concerttickets, merch of platen te kopen, Belgische muziek te streamen, deel te nemen aan een van de acties tijdens de Week én online je liefde voor Belgische muziek te delen met de hashtag #weekvandebelgischemuziek.

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Maak kennis met de cast van Flodder, de Musical! (NL)

Studio 100 en Lommerde Producties maken vandaag de hoofdrollen...

New Release: AuraWave x Carl Clarks x Junk Project – Café Del Mar

https://www.youtube.com/watch?v=P5tRB_fDZbM Three artists, one iconic track. AuraWave, Carl Clarks and Junk...

Derde seizoen van ‘Nonkels’ breekt eigen records op Streamz

'Nonkels' scoort met 2,1 miljoen kijksessies op Streamz en...

Nieuwe reportagereeks van Jan Verheyen brengt aangrijpende verhalen van geweld tegen politie

Jan Verheyen duikt in zijn nieuwe reportagereeks F*ck you,...