Rode Kruis organiseert vrijdag eerste nood-bloedinzameling

Date:

Rode Kruis-Vlaanderen organiseert vrijdag voor de allereerste keer een noodinzameling van bloed. De organisatie doet dat omdat de bloedvoorraad al weken onder druk staat door de hoge vraag vanuit ziekenhuizen én omdat er minder locaties zijn waar bloed kan worden ingezameld.

De noodinzameling wordt met de logistieke steun van de stad Antwerpen in het administratieve gebouw ‘den Bell’ gehouden, van 15 uur tot 20 uur. Er worden 250 donoren verwacht.

Uitgestelde ingrepen

De vraag naar bloedproducten vanuit ziekenhuizen is hoger dan ooit nu de ziekenhuizen heropstarten en uitgestelde ingrepen inhalen, zo wordt in de mededeling uitgelegd. Daarnaast kunnen door het vele telewerk voorlopig geen inzamelingen georganiseerd worden in grote bedrijven, waar een belangrijk deel van

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Maak kennis met de cast van Flodder, de Musical! (NL)

Studio 100 en Lommerde Producties maken vandaag de hoofdrollen...

New Release: AuraWave x Carl Clarks x Junk Project – Café Del Mar

https://www.youtube.com/watch?v=P5tRB_fDZbM Three artists, one iconic track. AuraWave, Carl Clarks and Junk...

Derde seizoen van ‘Nonkels’ breekt eigen records op Streamz

'Nonkels' scoort met 2,1 miljoen kijksessies op Streamz en...

Nieuwe reportagereeks van Jan Verheyen brengt aangrijpende verhalen van geweld tegen politie

Jan Verheyen duikt in zijn nieuwe reportagereeks F*ck you,...