Peter Van de Veire haalt al dansend 48.210 euro op voor Kom op tegen Kanker

Date:

Zojuist werd de Radio 2 Dansathon officieel afgesloten. Peter Van de Veire danste samen met Radio 2-dj’s, bekende Vlamingen én de Radio 2-luisteraar maar liefst 24 uur ten voordele van Kom op tegen Kanker. De actie bracht pijnlijke voeten, heel veel ontroerende verhalen, maar vooral 48.210 euro op voor onderzoek naar doeltreffendere behandelingen, kankerpreventie en betere zorg voor iedereen die met de ziekte geconfronteerd wordt.

Peter Van de Veire: “Het was een regenboog van emoties. We hebben heel zware verhalen gehoord, maar ook minstens evenveel verhalen gevuld met hoop. Kankeronderzoek en screening blijft zo hard nodig. En ik heb zelfs met de prinses van België mogen dansen. Dank je wel aan iedereen die z’n verhaal met ons heeft gedeeld. Voor mij was het een heel geslaagde editie.”

De Radio 2 Dansathon vond dit jaar plaats in SingCity in Gent. Radio 2 en Kom op tegen Kanker sloegen opnieuw de handen in elkaar voor deze tweede editie van Radio 2 Dansathon. Luisteraars konden op voorhand al een plaat aanvragen en een gift doen via het Radio 2-kanaal op VRT MAX. Tijdens de 24 uur van de Radio 2 Dansathon konden luisteraars ook een sms sturen met hun favoriete dansplaat. Wie een sms’je stuurde, schonk nog eens 1 euro aan Kom op tegen KankerRadio 2 Dansathon was 24 uur live te volgen op Radio 2 en via VRT MAX.


De actie brengt 48.210 euro op voor Kom op tegen Kanker

Peter Van de Veire, Serap Can en David Vansteenbrugge (CEO Kom op tegen Kanker) krijgen te horen dat de actie 48.210 euro heeft opgebracht.


Vriendinnen Malin en Esmée dansen op ‘Lichtje branden’ met eigen choreografie

Clouseau-fan Christine krijgt verrassing van formaat

Prinses Delphine komt de actie steunen en danst met Peter

©VRT

Serap Can buikdanst tegen kanker

©VRT

Sam Goris brengt ode aan zijn mama

©VRT

Radio 2-dj Daan Masset scheert zijn haar af

Peter sluit de actie af met zijn schoonmama

©VRT

Share on socials

Subscribe

Archief - Populair

More like this
Related

Tien Om Te Zien keert deze zomer terug met nieuwe afleveringen en de allereerste Tien Om Te Zien Lounge

De zomer krijgt opnieuw een feestelijke soundtrack, want Tien...

Verwacht twee keer per week het onverwachte in ‘De Box’, vanaf 3 maart

Vanaf 3 maart pakt VTM twee keer per week...

Nieuwe locatie voor ‘Johnny Trash doet gek!’

Vlaanderen loopt wild voor 'Johnny Trash doet gek!'. De...

Stap in de wereld van Sherlock Holmes (NL)

Rick Engelkes brengt ’s werelds beste speurder naar het...
SiteLock
error: © TMM MEDIA