“Only Murders In The Building” seizoen 2 gaat op 28 juni in première op Disney+

Date:

Disney+ heeft aangekondigd dat “Only Murders In the Building” terugkeert met een tweede seizoen bij Star op Disney+ op 28 juni 2022.

Na de schokkende dood van Arconia Board President Bunny Folger, racen Charles (Steve Martin, “Father Of The Bride”), Oliver (Martin Short, “The Morning Show”) & Mabel (Selena Gomez, “The Dead Don’t Die”) om haar moordenaar te ontmaskeren. Er volgen echter drie (ongelukkige) complicaties – het trio wordt publiekelijk betrokken bij de moord op Bunny, zijn nu het onderwerp van een concurrerende podcast, en hebben te maken met een stel New Yorkse buren die allemaal denken dat ze een moord hebben gepleegd.

Only Murders in the Building” is gecreëerd en geschreven door Steve Martin en John Hoffman (“Grace & Frankie,” “Looking”). Martin en Hoffman zijn uitvoerend producent, samen met Martin ShortSelena Gomez, “This Is Us”-maker Dan Fogelman en Jess Rosenthal.

Dankzij gebruiksvriendelijk ouderlijk toezicht biedt Disney+ een familievriendelijke kijkervaring. Voor de gemoedsrust van ouders en verzorgers kunnen abonnees toegangslimieten instellen voor meer volwassen content en profielen aanmaken die beveiligd zijn met een toegangscode, naast de bestaande Kinderprofielen.

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Opnames nieuw Play-programma Bockie Gaat Naar School gestart in GO! Atheneum Dendermonde

Bockie Gaat Naar School. Duidelijker kan een programmatitel haast...

WK voetbal 2026 in alle Antwerpse districten

Het WK voetbal vindt plaats van 11 juni tot...