Nieuwe single: José Sep – Kerstmis in de stad

Date:

Geheel onverwacht, ook voor haarzelf, is hier haar eerste Kerstsingle “Kerstmis in de stad”.

Dit jaar zal Kerstmis anders zijn dan andere jaren. Corona houdt de wereld in zijn greep.
Kerstmis voelt voor José als een stukje ultiem geluk samen met elkaar en gezelligheid.

Met deze single hoopt José bij te dragen aan een stukje positiviteit tijdens de komende kerstperiode.
“Voor iedereen zal dit een andere Kerst zijn dan anders, maar probeer net als ik de focus te leggen op wat er wel is en geniet van de kleine dingen. Geluk zit in je hart en creëer je zelf”.
Aldus de zangeres.

Olav Hesselmans schreef dit supervrolijke kerstliedje voor José en Manfred Jongenelis nam de productie voor zijn rekening.

Zonder dat iemand het wist is het liedje ingezongen in de studio. Kerstboom erbij en de zangcabine voorzien van Kerstlicht. De sfeer was meteen compleet.
Laat José jullie meenemen in een stukje feelgood en blijheid en even alle zorgen vergeten, en laten we genieten van de warmte om ons heen tijdens de komende weken.

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Maak kennis met de cast van Flodder, de Musical! (NL)

Studio 100 en Lommerde Producties maken vandaag de hoofdrollen...

New Release: AuraWave x Carl Clarks x Junk Project – Café Del Mar

https://www.youtube.com/watch?v=P5tRB_fDZbM Three artists, one iconic track. AuraWave, Carl Clarks and Junk...

Derde seizoen van ‘Nonkels’ breekt eigen records op Streamz

'Nonkels' scoort met 2,1 miljoen kijksessies op Streamz en...

Nieuwe reportagereeks van Jan Verheyen brengt aangrijpende verhalen van geweld tegen politie

Jan Verheyen duikt in zijn nieuwe reportagereeks F*ck you,...