Nederlandse cafés en restaurants openen de deuren

Date:

Nederland zet op deze Pinkstermaandag een nieuwe stap in de versoepeling van de maatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus. Restaurants, cafés, bioscopen, concertzalen en musea mogen hun deuren opnieuw openen, maar met grote beperkingen.

Klanten moeten bijvoorbeeld 1,5 meter afstand houden en er mogen maximaal 30 mensen in de horecazaken binnen. Dat kan bovendien enkel na reservatie.

Terrassen vrij toegankelijk

Veel gemeenten laten horecazaken toe om hun terrassen uit te breiden, zodat ze meer ruimte krijgen om mensen te ontvangen. Op de terrassen geldt geen maximum aantal personen en ook geen reserveringsplicht, maar iedereen moet wel aan een tafeltje zitten en 1,5 meter afstand houden van mensen die niet tot hetzelfde gezin behoren. Bovendien

Share on socials

Subscribe

Archief

More like this
Related

Hoe ver gaat Andreas in Thuis voor hij zichzelf verliest?

Thuis-je weltevree? Daar is de laatste weken niet veel...

Tommy Cash, zanger van Espresso Macchiato, op Het Grote Songfestivalfeest (NL)

Op vrijdag 13 november 2026 keert Het Grote Songfestivalfeest...

Thomas Baart en Melanie Amollo nieuwe namen bij De KetnetBand

Groot nieuws over De KetnetBand! Thomas Baart en Melanie Amollo treden toe tot de...